• GEODETKLUB

•

Geodet klub Strednej priemyselnej školy stavebnej a geodetickej je organizácia, ktorá finančne i materiálne pomáha našej škole. Vznikla z dôvodu nedostatočného financovania školy zo strany štátu. Do tohto fondu prispievajú rodičia žiakov našej školy i rôzne súkromné spoločnosti ochotné pomôcť našej škole. Tieto finančné príspevky sa využívajú na zakúpenie nových pomôcok, na ich údržbu a podporujú tak zlepšenie vyučovacieho procesu.

Tieto financie a pomoc sú pre našu školu dôležité najmä preto, lebo pomôcky, ktoré sa využívajú v geodézií sú finančne nákladné a keď chce škola udržať dostatočnú technickú úroveň výučby, mala by využívať čo najmodernejšie a najdostupnejšie pomôcky a technológie. Pokiaľ máte záujem, môžete prispieť i Vy, naša škola ponúka súkromným spoločnostiam bezplatnú reklamu na našich internetových stránkach i tzv. "chodiacu reklamu" na oblečení našich žiakov počas praxe.

Občianske združenie Geodetklub poskytlo prostriedky na opravu a vybavenie učební, na nákup odbornej literatúry a softvéru. Vďaka tomu môžu naši študenti získať certifikáty na WinKokeš, Microstation a Photomodeller, AutoCad, Revit, SketchUp

Prispievame aj na mimoškolské aktivity ako sú Geodetický päťboj, Imatrikulácie, Mikuláš, Deň otvorených dverí, Deň župných škôl, Deň hier, lyžiarsky kurz.

IČO:                31797415

Číslo účtu:     11494747/0900

IBAN :             SK08 0900 0000 0000 1149 4747

KS: 0558