Vážení rodičia a uchádzači o štúdium,

naša škola bude organizovať DOD dňa 7. februára 2024 v čase 08,00-14,00 hod. Tešíme sa na Vašu účasť a možnosť osobne sa porozprávať. Počas DOD Vám priblížime zameranie našej školy, budete si môcť prezrieť naše priestory, vyskúšať si interaktívne úlohy, vidieť, ako vyzerajú hodiny odborných predmetov a mnohé iné.

Pre tých z Vás, ktorí sa nezúčastnia DOD osobne, sme prichystali v nasledujúcich priečinkoch galériu fotografií, môžete si stiahnuť aktuálnu brožúru o škole, preklikať si informácie o študijných odboroch, pozrieť si ukážky prác našich žiakov aj nahliadnuť do prijímacích testov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 2 4333 8923 alebo na emailovej adrese: riaditelstvo@stav-geo.edu.sk

Prajeme Vám veľa úspechov a dobrý výber strednej školy.

Ing. arch. Darina Sojáková                                                                                                 riaditeľka školy