ŽUPNÝ ŠPPORTOVÝ DEŇ

Naši žiaci sa dňa 6. 10. 2021 zúčastnili Župného športového dňa. Reprezentovalo nás 16 žiakov v atletike, volejbal - chlapci a beach volejbal - dievčatá. Chlapci vybojovali prvé miesto. Ďakujeme za reprezentáciu školy a GRATULUJEME.

BIELA PASTELKA

VEREJNÁ ZBIERKA NA POMOC NEVIDIACIM

Poznáte to? Stojíte na prechode a práve prišiel človek s bielou palicou. Automaticky mu ponúknete pomoc. Ponáhľate sa, ale v tomto prípade nezaváhate. Je to príkaz niekde v našom vnútri.

Aj niektorí žiaci našej školy sa rozhodli v piatok 24. 9. 2021 pomôcť  slabozrakým a nevidomým ľuďom. Zapojili sa ako dobrovoľníci do verejnej charitatívnej zbierky Biela pastelka. Chceli vyzbierať peniaze, ktoré budú slúžiť na dofinancovanie rôznych potrieb a aktivít, ako sú bezpečná chôdza s bielou palicou, čítanie Braillovho písma alebo sebaobslužné činnosti - varenie, upratovanie a iné.

Zbierať peniaze vo verejných zbierkach nie je jednoduchá vec. Musíme prekonať  komunikačnú bariéru v nás, oslovovať, poprosiť okoloidúcich ľudí o príspevok, byť v okruhu svojho stanoviska. Naši žiaci získali dobrý pocit, ktorý ich hreje pri srdci. Pomohli tým, ktorí to veľmi potrebujú pre ľahšie prežitie života so svojím hendikepom. A verte alebo nie, je to skvelý pocit, ktorý sa nedá kúpiť.

Za túto vašu nezištnú ochotu a službu, milí bielopastelkáči, vám z celého srdca ďakujem.

pani učiteľka Kaľavská

• COVID_19

• Školský semafor

ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKU 2021 - 2022

Milí žiaci a rodičia,

naša škola Vás privíta dňa 2. 9. 2021 o 8, 00 hod.

Žiaci druhých, tretích a štvrtých ročníkov sa stretnú vo svojich kmeňových  triedach.

Žiaci prvých ročníkov sa stretnú v školskej jedálni.

V prvý deň nie je potrebné priniesť žiadne dokumenty - len pero a poznámkový blok.

Tešíme sa na Vás

vedenie školy

ŠKOLSKÝ SEMAFOR

SAMOTESTOVACIE SADY

Vážení rodičia,

Žiadame Vás o vyjadrenie záujmu o samotestovacie sady pre Vaše deti, ktoré Vám môže zabezpečiť naša škola bezplatne.

Svoj záujem vyjadrite zakliknutím možnosti na našej stránke – www.stav-geo.edupage.org v časti KOMUNIKÁCIA_prihlasovanie do 25. 8. 2021 do 12,00 hod.

Ďakujem za pochopenie.

Ing. Arch. Darina Sojáková

Zástupca riaditeľa školy

PREUKAZ ISIC PRE PRVÁKOV

Vážení rodičia, milí žiaci,
    preukaz ISIC si môžete prísť prevziať v nasledovných termínoch:

16. až 18. augusta 2021
    23. až 25. augusta 2021

v čase od 8.00 do 12.00 na sekretariáte školy.

preukaz si môže prevziať osobne žiak alebo zákonný zástupca.

V prípade akýchkoľvek otázok poskytneme informácie na čísle
    02/ 4333 9783
    alebo na mailovej adrese
    riaditelstvo@stav-geo.edu.sk

Prajeme Vám pekné prázdninové dni.

Ing. arch. Darina Sojáková
    zástupca riaditeľa

OBCHODNÁ VEREJNÁ SÚŤAŽ

SPŠSaG vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na telocvičňu a bazén. Pre viac informácií klikni na

TELOCVIČŇA

BAZÉN

ÚRADNÉ HODINY POČAS PRÁZDNIN

Budú každý pondelok od 10,00 hod. do 12,00 hod.

• EXKURZIA

Dňa 28.06.2021 sa žiaci II.C triedy zúčastnili na exkurzii po bratislavskom Starom Meste. Pani učiteľka Kaľavská nám svojím odborným výkladom priblížila architektonické slohy budov v centre mesta - Mirbachov palác, františkánsky kostol, Stará radnica a mnohé iné.

Exkurziu sme zakončili v Katedrále sv. Martina, kde nám pani učiteľka Kaľavská porozprávala zaujímavosti o samotnej stavbe, interiéri aj soche sv. Martina od Rafaela Donnera.

Bola to poučná exkurzia, už vieme, aký je rozdiel medzi vikierom a arkierom, ako vyzerajú atlanty a čo sú barokové kartuše

GRATULUJEME

Marekovi Šteliarovi - žiakovi III. C triedy, ktorý bol ocenený v celoslovenskom kole súťaže RODINNÝ DOM VELUX. Konzultantkou bola Ing. arch. Mária Brondošová. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, 826 64 Bratislava oznamuje, že

od 18. 8. 2021 bude mať voľné pracovné miesta.

školský psychológ                      volne_pracovne_miesto_oznamenie_2021_-_08_psycholog.pdf

školský špeciálny pedagóg       volne_pracovne_miesto_oznamenie_2021_-_08_spec._pedagog.pdf

Voľné pracovné miesta

od 1.9.2021 bude mať voľné pracovné miesta:

učiteľ/ka stavebných odborných predmetov   volne_pracovne_miesta odborné predmety .pdf

učiteľ/ka matematiky a fyziky                          volne_pracovne_miesto_oznamenie_2021_MAT_FYZ.pdf

učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry        volne_pracovne_miesto_oznamenie_2021_SJL.pdf

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

Vážení žiaci, rodičia a kolegovia.

Dovoľujeme si Vás informovať o vysporiadaní preplatkov a nedoplatkov za stravovanie v školskej jedálni.

• 10. 6. 2021

Aktualizovali sme modul Stravovanie

NOVÁ ZNÁMKA ISIC

PREDĹŽENIE PLATNOSTI ISIC NA DOPRAVU

IT FITNESS TEST 2021

Myslíš, že si expert na počítače a zvládaš digitálne technológie? Máš lepšie digitálne zručnosti ako tvoji kamoši? Dokáž to nielen sebe, ale aj nim a zapoj sa do IT Fitness Testu.

Čo ťa v teste čaká

Testovacie úlohy sú rozdelené do piatich oblastí:

• Internet
    • bezpečnosť a počítačové systémy
    • kolaboratívne nástroje a sociálne siete
    • kancelárske nástroje
    • komplexné úlohy

Ako na to

1. Zaregistruj sa TU. Ak si už zaregistrovaný z minulého šk. roku – tak sa iba prihlás.
    2. Vyplň v svojom Profile svoje základné údaje.
    3. V profile si vyber aj triedu do ktorej patríš (ak ju tvoj učiteľ/pedagóg, alebo Digitálny koordinátor školy vytvoril).
    4. Uisti sa, že máš stabilné pripojenie na internet.
    5. Vyhraď si 40-60 minút času.
    6. Vyber test: vyplň informačnú časť a spusti test.
strana:

PARTNERI