• STRETNUTIE PREDSEDU BSK SO ŽIAKMI S MIMORIADNYMI ZÁSLUHAMI

• Na konci školského roka sa uskutočnilo stretnutie predsedu Bratislavského samosprávneho kraja so žiakmi s mimoriadnymi zásluhami. Za našu školu sme nominovali Mareka Šteliara, ktorý sa počas roka aktívne zúčastňoval v odborných súťažiach. Gratulujeme!

• OCEŇOVANIE TALENTOVANEJ MLÁDEŽE

• Stretnutie primátora  Bratislavy s talentovanou mládežou pokračovalo vo svojej tradícii už 26. rok. Talentovaní žiaci boli nominovaní v šiestich kategóriách. Teší nás, že v kategórii prírodné a technické vedy získal ocenenie aj náš žiak Patrik Mráz. Gratulujeme!

• SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA

• Koniec roka sme tradične zakončili oceňovaním žiakov, ktorým bola v druhom polroku udelená pochvala riaditeľkou školy. Na slávnostnom oceňovaní sa zúčastnila aj pani Jana Zápalová, riaditeľka Odboru školstva, mládeže a športu Bratislavského samosprávneho kraja. Ocenení žiaci dostali knižné publikácie, rozlúčili sme sa so všetkými ročníkmi, poďakovali za vzácnu návštevu z BSK a hor sa na prázdniny. Pekné leto prajeme všetkým!