• ĎAKUJEME...

• Aj naša škola sa zúčastnila Dňa župných škôl. Ďakujeme za záujem a podrobnejšie Vás oboznámime so štúdium na našej škole na Dni otvorených dver,í kde Vás srdečne pozývame. Okrem iného si budete môcť vyskúšať našu formu prijímacieho konania na počítačoch. Tešíme sa na Vás.

• EXKURZIA AUPARK

• Žiaci druhých ročníkov v rámci predmetu Odborná prax sa zúčastnili exkurzie na stavbe PRÍSTAVBA AUPARKU. Overili si teoretické vedomosti v praxi. Získali nové poznatky a videli prácu s výstužou.

• PREPÁJAME TEÓRIU S PRAXOU

• Dňa 4.10.2023 firma 3gon pripravila pre študentov zaujímavú prezentáciu najnovších technológii -3D skenovanie, mapovanie dronmi a  hybridným integrovaným systémom.

Žiaci  mali príležitosť si   jednotlivé prístroje a metódy vyskúšať  aj prakticky v teréne.

Firme 3gon ďakujeme za vynikajúcu prezentáciu a skvelú atmosféru

• POZVÁNKA NA DEŇ ŽUPNÝCH ŠKÔL

• Deň župných škôl sa tento rok koná 13. 10. 2022 (piatok) v nákupnom centre BORY MALL. Naša škola bude mať v svoj stánok otvorený od 09,00 do 19,00 hod. Príďte sa na nás pozrieť a porozprávať sa s nami. Pre záujemcov o štúdium máme pripravené informácie o našej škole.

• OPÄŤ JE TU PONOŽKOVÝ OKTÓBER

•  Čo  je ponožkový október?

Je to  ZBIERKA PRE ĽUDÍ BEZ DOMOVA

Naša škola znova  organizuje zbierku Ponožkový október.

Darujte nové ponožky a pomôžte ľuďom bez domova prežiť zimné mesiace s nohami v teple.

Na vrátnici môžete do umiestnenej krabice vložiť nové ponožky. Ľudom v núdzi nebude zima a Vás zahreje dobrý pocit z charitatívneho skutku.