• CONECO 2023

• Stavať, rekonštruovať, zariadiť interiér aj exteriér – to všetko sa dalo vidieť na stavebnom veľtrhu CONECO. Už tradične sa ho zúčastnili aj naši žiaci nielen ako návštevníci zaujímajúci sa o novinky v stavebníctve, ale aj ako reprezentanti našej školy, ktorá tam mala samostatný stánok.

• EXKURZIA VO FIRME PERI

• Viac ako 50 našich žiakov tretích ročníkov sa zúčastnilo exkurzie v spoločnosti PERI spol. s r.o. v Senci, ktorá sa zaoberá lešeniami a debniacimi systémami.

So záujmom si vypočuli prezentáciu o firme, debneniach, lešeniach a následne si prezreli priestory spoločnosti PERI. Študenti sa aktívne zapojili aj do veľmi dobre pripraveného workshopu. Ocenili možnosť overiť si a doplniť teoretické vedomosti praktickými, čo využijú na vyučovaní a v budúcnosti aj v praxi.