• NA VYUČOVANÍ: ARCHITEKTÚRA A INTERIÉROVÝ DIZAJN

• Na hodine architektúry a interiérového dizajnu dostali štvrtáci skupinové zadanie navrhnúť exteriérové úpravy areálu našej školy. A tak sme išli do terénu pozrieť, čo by sa dalo obnoviť a revitalizovať. Pozrite si galériu.

• STRETNUTIE ČLENOV PROJEKTU BEE-VET

• Začiatkom októbra 2022 sa v bulharskom hlavnom meste Sofia uskutočnilo stretnutie členov projektu BEE-VET, do ktorého je zapojená aj naša škola. Projekt BEE-VET spája osem organizácií zo štyroch krajín za účelom zmeny odborného vzdelávania a prípravy v stavebníctve. Našu školu na trojdňovej konferencii reprezentovala pani riaditeľka Ing. arch. Darina Sojáková.

• ŽUPNÝ ŠPORTOVÝ DEŇ

• Bratislavský samosprávny kraj aj tento rok zorganizoval dňa 04.10.2022 Župný športový deň pre žiakov stredných škôl. Naši žiaci sa zúčastnili disciplín: futbal, beach volejbal a volejbal. Ďakujeme za účasť.

• PONOŽKOVÝ OKTÓBER: ZBIERKA PRE ĽUDÍ BEZ DOMOVA

• Naša škola organizuje zbierku Ponožkový október.

Darujte nové ponožky a pomôžte ľuďom bez domova prežiť zimné mesiace s nohami v teple.

Na vrátnici môžete do umiestnenej krabice vložiť nové ponožky. Ľudom v núdzi nebude zima a Vás zahreje dobrý pocit z charitatívneho skutku.

• DEŇ ŽUPNÝCH ŠKÔL

• Dňa 07. októbra 2022 sa naša škola zúčastnila na Dni župných škôl v nákupnom centre Bory Mall. Akciu organizoval Bratislavský samosprávny kraj a bolo vidieť, že toto podujatie má svoj zmysel, nakoľko účasť zo strany základných škôl, rodičov a uchádzačov bola veľká. V našom stánku sme mali veľa záujemcov, porozprávali sme sa, predstavili našu školu a tešíme sa na ďalšie stretnutie počas Dňa otvorených dverí, ktorý naša škola organizuje 16. novembra 2022.

• ŠKOLSKÁ KOLEKCIA OBLEČENIA

• ŠKOLSKÁ KOLEKCIA OBLEČENIA JE TU ZNOVA!

Aj tento rok pre Vás máme ponuku školského oblečenia!

Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia. O jej podobe pomohli minulý školský rok rozhodnúť sami žiaci, jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e-shope:

Objednávanie je už spustené od 10.10.2022 a bude možné objednávať do 23.10.2022.

Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť ten svoj kúsok zo školskej kolekcie!

Dúfame, že z kolekcie budete mať radosť!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

• TRVALÁ EXPOZÍCIA GEOGRAFIE, KARTOGRAFIE A KATASTRA

• Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická vo svojich priestoroch ponúka trvalú expozíciu geografie, kartografie a katastra. Návštevníci si okrem prehliadky vystavených exponátov môžu vyskúšať zážitkové úlohy. Ponúkame aj projektové vyučovanie pre základné školy.

Už teraz sa tešíme na vašu návštevu.

• REKONŠTRUKCIA PARKOVISKA

• V dňoch od 04.10.2022 do 11.10.2022 bude prebiehať oprava komunikácie a parkovacích plôch pred našou školou.

Parkovacie plochy a komunikácie budú v týchto dňoch uzavreté. Parkovať v areáli školy je zakázané. Vstup do školy bude od parku vedľa reštaurácie Planetka.