• OBJEDNAJ SI OBLEČENIE NAŠEJ ŠKOLY

• Dobrý deň,

radi by sme Vám predstavili jednu skvelú novinku!

Naša škola si nechala vytvoriť svoju vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, ktorej náhľad vidíte nižšie a ktorú je možné si aktuálne zaobstarať v eshope tu

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 1.3.2022. Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť svoj kúsok zo školskej kolekcie!
            Dúfame, že z nej budete mať rovnakú radosť ako máme my!

S pozdravom a prianím krásneho dňa

• HLASUJTE

• Krásny deň všetkým,

máme pre Vás jedno skvelé prekvapenie!

Do školy prichádza nová školská kolekcia oblečenia a ste to práve Vy, kto rozhodne o jej podobe!

Hlasujte do 4. 2. 2021 o tom, ktorý z troch motívov sa Vám páči najviac.

Víťazný motív potom použijeme na vytvorenie celej kolekcie, v ktorej nájdete nielen mikiny a tričká, ale aj tepláky, ruksaky, čiapky a ďalšie kúsky :-)

Hlasovať môžete tu:

• ŽUPNÝ ŠPPORTOVÝ DEŇ

• Naši žiaci sa dňa 6. 10. 2021 zúčastnili Župného športového dňa. Reprezentovalo nás 16 žiakov v atletike, volejbal - chlapci a beach volejbal - dievčatá. Chlapci vybojovali prvé miesto. Ďakujeme za reprezentáciu školy a GRATULUJEME.

• BIELA PASTELKA

• VEREJNÁ ZBIERKA NA POMOC NEVIDIACIM

Poznáte to? Stojíte na prechode a práve prišiel človek s bielou palicou. Automaticky mu ponúknete pomoc. Ponáhľate sa, ale v tomto prípade nezaváhate. Je to príkaz niekde v našom vnútri.

Aj niektorí žiaci našej školy sa rozhodli v piatok 24. 9. 2021 pomôcť  slabozrakým a nevidomým ľuďom. Zapojili sa ako dobrovoľníci do verejnej charitatívnej zbierky Biela pastelka. Chceli vyzbierať peniaze, ktoré budú slúžiť na dofinancovanie rôznych potrieb a aktivít, ako sú bezpečná chôdza s bielou palicou, čítanie Braillovho písma alebo sebaobslužné činnosti - varenie, upratovanie a iné.

Zbierať peniaze vo verejných zbierkach nie je jednoduchá vec. Musíme prekonať  komunikačnú bariéru v nás, oslovovať, poprosiť okoloidúcich ľudí o príspevok, byť v okruhu svojho stanoviska. Naši žiaci získali dobrý pocit, ktorý ich hreje pri srdci. Pomohli tým, ktorí to veľmi potrebujú pre ľahšie prežitie života so svojím hendikepom. A verte alebo nie, je to skvelý pocit, ktorý sa nedá kúpiť.

Za túto vašu nezištnú ochotu a službu, milí bielopastelkáči, vám z celého srdca ďakujem.

pani učiteľka Kaľavská

• ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKU 2021 - 2022

• Milí žiaci a rodičia,

naša škola Vás privíta dňa 2. 9. 2021 o 8, 00 hod.

Žiaci druhých, tretích a štvrtých ročníkov sa stretnú vo svojich kmeňových  triedach.

Žiaci prvých ročníkov sa stretnú v školskej jedálni.

V prvý deň nie je potrebné priniesť žiadne dokumenty - len pero a poznámkový blok.

Tešíme sa na Vás

• SAMOTESTOVACIE SADY

• Vážení rodičia,

Žiadame Vás o vyjadrenie záujmu o samotestovacie sady pre Vaše deti, ktoré Vám môže zabezpečiť naša škola bezplatne.

Svoj záujem vyjadrite zakliknutím možnosti na našej stránke – www.stav-geo.edupage.org v časti KOMUNIKÁCIA_prihlasovanie do 25. 8. 2021 do 12,00 hod.

Ďakujem za pochopenie.

Ing. Arch. Darina Sojáková

Zástupca riaditeľa školy

• PREUKAZ ISIC PRE PRVÁKOV

• Vážení rodičia, milí žiaci,
            preukaz ISIC si môžete prísť prevziať v nasledovných termínoch:

16. až 18. augusta 2021
            23. až 25. augusta 2021

v čase od 8.00 do 12.00 na sekretariáte školy.

preukaz si môže prevziať osobne žiak alebo zákonný zástupca.

V prípade akýchkoľvek otázok poskytneme informácie na čísle
            02/ 4333 9783
            alebo na mailovej adrese
            riaditelstvo@stav-geo.edu.sk

Prajeme Vám pekné prázdninové dni.

Ing. arch. Darina Sojáková
            zástupca riaditeľa

• EXKURZIA

• Dňa 28.06.2021 sa žiaci II.C triedy zúčastnili na exkurzii po bratislavskom Starom Meste. Pani učiteľka Kaľavská nám svojím odborným výkladom priblížila architektonické slohy budov v centre mesta - Mirbachov palác, františkánsky kostol, Stará radnica a mnohé iné.

Exkurziu sme zakončili v Katedrále sv. Martina, kde nám pani učiteľka Kaľavská porozprávala zaujímavosti o samotnej stavbe, interiéri aj soche sv. Martina od Rafaela Donnera.

Bola to poučná exkurzia, už vieme, aký je rozdiel medzi vikierom a arkierom, ako vyzerajú atlanty a čo sú barokové kartuše

• GRATULUJEME

• Marekovi Šteliarovi - žiakovi III. C triedy, ktorý bol ocenený v celoslovenskom kole súťaže RODINNÝ DOM VELUX. Konzultantkou bola Ing. arch. Mária Brondošová. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Vážení žiaci, rodičia a kolegovia.

Dovoľujeme si Vás informovať o vysporiadaní preplatkov a nedoplatkov za stravovanie v školskej jedálni.