• PRVÁCI

• Preukaz žiaka SPŠSaG - ISIC si môžete vyzdvihnúť na sekretariáte školy v termíne:

od 24. 8. 2020 do 28. 8. 2020

od 9,00 hod. do 12,00 hod.

• Oznam štvrtákom

• oznamujeme Vám, že v termíne od 29.6. 2020 do 3. 7.2020 v čase od 8.00 hod. do 12.00 hod. bude zamestnankyňa školskej jedálne p. Kissová preberať od žiakov a zamestnancov školy zakúpené stravné lístky. Za odovzdané lístky bude stravníkom vyplatená suma v  hodnote odovzdaných stravných lístkov. Vzhľadom k tomu, že dodávateľom stravy je iný subjekt, nevieme túto záležitosť vyriešiť iným spôsobom. Za pochopenie ďakujem.

Zároveň Vám chceme oznámiť, že v uvedených časoch si na vrátnici môžete vyzdvihnúť kultúrne poukazy.

Ing. Karol Ďungel, riaditeľ

• ĎAĽŠÍ ÚSPECH

• V celoslovenskom kole súťaže Rodinný dom VELUX v silnej konkurencii odovzdaných prác náš IGOR KAPUSTA IV. B obsadil krásne 3. miesto.

Gratulujeme.

• MÁME VÍŤAZOV

• Po častiach si dávkujeme úspechy našich žiakov a teda aj školy.

Skvelá správa prišla z vyhodnotenia regionálneho kola a celoslovenského kola súťaže YTONG. V obidvoch kolách sa naši žiaci umiestnili na prvých dvoch priečkach.

Prvé miesto so svojimi technicky skvelo vypracovanými postermi získal Igor Kapusta – IV. B
            Druhé miesto s podobne výbornou prácou získal Matúš Meňhert – IV. C

Chlapcom úprimne blahoželáme.

• Vážení rodičia,

včera sme Vám expedovali elektronické rozhodnutia o prijatí alebo neprijatí Vášho syna/dcéry na štúdium na našej škole.

Prosím rodičov žiakov, ktorí boli prijatí,  aby nám v prípade, že plánujú svoje dieťa umiestniť na inú školu, túto skutočnosť čo najskôr oznámili, aby sme na uvoľnené miesta mohli prijať žiakov, ktorí neboli prijatí pre nedostatok miesta.

Prijatým žiakom  blahoželám a ostatných poprosím o trpezlivosť. Predpokladám, že do 4. 6. 2020 sa uvoľnia ďalšie miesta, ktoré budeme postupne (podľa umiestnenia) ponúkať  tým, ktorí neboli prijatí pre nedostatok miest

Karol Ďungel

riaditeľ

• PREDĹŽENIE PLATNOSTI „PREUKAZU ŠTUDENTA“ NA DOPRAVU

• Predĺž si platnosť zľavy na dopravu na Preukaze študenta na rok 2020/2021. Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš zaslaním SMS podľa nasledujúcich krokov:

Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu  (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).

Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3 €. Ostatné SMS sú bezplatné.

Po prijatí potvrdzujúcej SMS  prilož kartu k verejnému terminálu (mapa je na www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na  dopravu na čipe preukazu.

Kartu si budeš  môcť priložiť k terminálu v škole až po riadnom návrate do školy, preto ak sa ti dá radšej využi niektorí z verejných terminálov.

PREDLZENIE_DOPRAVA_1.pdf

PREDLZENIE_DOPRAVA_2.pdf

• OCENENIE  KROS
          • OCENENIE KROS

• I napriek situácii, ktorá nás nemilo prekvapila a zastihla nepripravených, dokázali naše štyri žiačky zo  IV. B triedy vypracovať kompletné zadanie na obhajobu praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Práca pozostávala z projektovej  a z rozpočtovej časti, ktorú vypracovali na školskej verzii Cenkros 4 . Ich práce boli vynikajúce a firma KROS, a. s. im za tieto práce udelila  "OCENENIE" a obdarila ich vecnou cenou.

Ukážky z prác našich šikovných dievčat.

• ZAPOJILI SME SA

• Zapojili sme sa do súťaže o najlepší študentský projekt rodinného alebo bytového domu s využitím systému Ytong, ktorý organizuje spoločnosť YTONG. Každý zapojený žiak vypracoval dva postery.Tu sú malé ukážky našich prác.